Výhradný dovozca Cheeky wipes pre Slovensko
Tel.: 0902/229 542
a
  >    >  Pre maminku  >  Cheeky mama látkové hygienické vložky – komplet

Cheeky mama látkové hygienické vložky – komplet

61.50

Cheeky Mama kompletná sada látkových sanitárnych vložiek.

Zrušiť výber
Počet
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Naše kompletné sady látkových sanitárnych vložiek Cheeky Mama obsahujú:

  • 2 Cheeky Mama vložky 22cm x 7 cm
  • 6 Cheeky Mama denné vložky 24cm x 7cm
  • 2 Cheeky Mama nočné / materské vložky 28cm x 7cm
  • box na znečistené vložky pre namočenie znečistených vložiek do studenej vody
  • zmes esenciálnych olejov čajovník a čajovník s citrónom, pre začatie hygienického procesu a zadržanie pachov
  • sieťové vrecko do boxu na znečistené vložky, odporúčame prať v studenej vode alebo maximálne 30 °C, aby sa zabránilo usadzovaniu škvŕn

Voliteľné: Pridajte niekoľko opakovane použiteľných utierok alebo dvojitú tašku na vlhké utierky, aby ste udržali čisté a znečistené vložky a utierky po ruke na cestách

Aký je rozdiel medzi týmito a bavlnenými vložkami?

Bambusové vložky z jemného plyšu sú vyrobené z bambusovej viskózy alebo mikroplyšu s uhlíkovými vláknami s vonkajšou stranou z jemného plyšu, sú to priemyselne vyrobené materiály, ktoré majú tendenciu byť o niečo teplejšie, než vložky z bavlny. Vložky z jemného bambusového plyšu sú tiež o niečo hrubšie, preto absorbujú viac ako bavlnené vložky, takže ak je vaša menštruácia silnejšia, odporúčame skôr bambusový plyš než bavlnu.

Pokyny pre starostlivosť:  Perte pri teplote 20 °C alebo 30 °C, pranie v teplej vode usadzuje krvavé škvrny a môže vložky poškodiť. Sušte na šnúre, vytvarujte kým sú vlhké.

Cheeky Mama látkové sanitárne vložky sú ekologickou, zdravšou a cenovo výhodnejšou alternatívou k jednorazovým vložkám. Používanie látkových vložiek je oproti jednorazovým výrobkom pohodlnejšie. Vzhľadom na to, že absorbujú oveľa viac, vlhkosť vsiakne do vložky, takže sa dlhšie budete cítiť sviežo.

Jednorazové výrobky musia obsahovať veľa nebezpečných toxických chemikálií, dioxínov a gélov, aby mohli byť vysoko absorpčné, čo však môže viesť k citlivej pokožke, podráždeniu a oparom. Bambus má však prirodzené antibakteriálne vlastnosti a pretože umožňuje pokožke dýchať, môže potenciálne znížiť riziko kvasinkových infekcií a celkového nepohodlia.

Ďalšie informácie

Vzor

Grey birds, Grey trees, Blue dragonfly, Pink dragonfly and birds