Výhradný dovozca Cheeky wipes pre Slovensko
Tel.: 0902/229 542
a
  >    >  Pre maminku  >  Cheeky mama látkové hygienicke vložky ULTRA

Cheeky mama látkové hygienicke vložky ULTRA

61.50

Cheeky Mama Ultra látkové sanitárne bavlnené vložky z organickej bavlny

Zrušiť výber
Počet
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Naše kompletné sady látkových sanitárnych vložiek Cheeky Mama Ultra obsahujú:

  • 2 Cheeky Mama Ultra vložky 22cm x 7 cm
  • 6 Cheeky Mama Ultra denné vložky 25cm x 7cm
  • 2 Cheeky Mama Ultra nočné / materské vložky 30cm x 7cm
  • box na znečistené vložky pre namočenie vašich znečistených vložiek do studenej vody
  • zmes esencialneho oleja čajovník a čajovník s citrónom pre začatie hygienického procesu a zadržanie pachov
  • sieťové vrecko do boxu na znečistené vložky – odporúčame prať v studenej vode, aby sa zabránilo usadzovaniu škvŕn a chránili ste svoje vložky

Dostupné vzory: Grey and yellow stars, Pink umbrella, Grey and pink clouds

Voliteľné: Pridajte niekoľko opakovane použiteľných utierok alebo dvojitú tašku na vlhké utierky, aby ste udržali čisté a špinavé vložky a utierky poruke na cestách

Pokyny pre starostlivosť:  Perte iba v studenej vode, sušte na šnúre, vytvarujte, kým sú vlhké. Pranie v teplej vode usadzuje krvavé škvrny a môže vložky poškodiť .

Aký je rozdiel medzi týmito vložkami a vložkami z jemného bambusového plyšu?  

Ultra vložky sú vyrobené z bavlny, ktorá je prírodným materiálom. Ako taký má tendenciu byť pri nosení chladnejší. Ak uprednostňujete tenšiu, diskrétnejšiu vložku, alebo ak kupujete pre tínedžera, tieto sú pre vás ideálne. Tiež je u nich menej pravdepodobné, že sa budú posúvať, keďže bavlnená tkanina ostáva na mieste lepšie. Jedinou nevýhodou je, že sú tenšie a teda menej absorbujú, takže ak máte silnejšiu menštruáciu, odporúčame namiesto toho bambusový plyš.

Cheeky Mama látkové sanitárne vložky sú ekologickou, zdravšou a cenovo výhodnejšou alternatívou k jednorazovým vložkám. Používanie látkových vložiek je oproti jednorazovým výrobkom pohodlnejšie. Vzhľadom na to, že absorbujú oveľa viac, vlhkosť vsiakne do vložky, takže sa budete cítiť sviežo dlhšie.

Jednorazové výrobky musia obsahovať veľa nebezpečných toxických chemikálií, dioxínov a gélov, aby mohli byť vysoko absorpčné, čo môže viesť k citlivej pokožke, podráždeniu a oparom. Bambus má však prirodzené antibakteriálne vlastnosti a pretože umožňuje pokožke dýchať, dokáže potenciálne znížiť riziko kvasinkových infekcií a celkového nepohodlia.

UPOZORNENIE: Výrobca už nevyrába všetky vzory a veľkosti, ale veľmi radi vám pripravíme sadu podľa možností skladu. Po odoslaní objednávky vás budeme kontaktovať.

 

 

Ďalšie informácie

Druh

Grey and yellow stars, Pink umbrella, Grey and pink clouds