Výhradný dovozca Cheeky wipes pre Slovensko
Tel.: 0902/229 542
a
  >  Cheeky Wipes   >  Cheeky Baby Wipes – Ako to funguje?

Cheeky Baby Wipes – Ako to funguje?

All-In-One sada obsahuje:

• 25 jemných látkových detských utierok 15 cm x 15 cm
• 1 box s jediným pántom pre otváranie jednou rukou na čisté utierky
• 1 box s odnímateľným vloženým vreckom zo sieťoviny pre pranie, jediný pánt pre otvorenie jednou rukou
• 1 príručné vrecko k použitiu vonku na čisté utierky
• 1 príručné vrecko k použitiu vonku na znečistené utierky s odnímateľnou vložkou zo sieťoviny na pranie
• 1 fľaša zmesi esenciálnych olejov podľa výberu na čisté utierky
• 1 fľaša esenciálneho oleja z čajovníka a čajovníka s citrónom pre znečistené utierky

Cheeky Wipes ponúka prírodné, ekologické detské utierky, alternatívne riešenie oproti používaniu jednorazových obrúskov, ponúkaných v súčasnosti na trhu. Sú lepšie aj pre vašu peňaženku!

Začíname

Pre 25 utierok naplňte váš box na čisté utierky “ Modrý – Fresh “ po spodnú rysku a pridajte 4 – 5 kvapiek zmesi esenciálnych olejov „Fresh Wipes“. Potom vložte svoje detské utierky do boxu „Modrý – Fresh“, otočte ich raz alebo dvakrát a sú okamžite pripravené na použitie!

Pripravte si druhý box „Zelený – Mucky Wipes“ naplnením vodou po vyznačenú rysku a potom pridajte 3 – 4 kvapky zmesi esenciálnych olejov „Mucky Wipes“, aby sa znečistené utierky udržiavali bez zápachu.

Utierky môžete používať na čistenie zadočkov, tváre, rúk a čohokoľvek, čo treba jemne očistiť.

Po použití ihneď vložte utierky do boxu určeného na znečistené utierky so sieťovaným vreckom na pranie v boxe „Mucky Wipes“. Tak sa nebudete musieť opätovne dotýkať už znečistených utierok.

Žiadne ďalšie umývanie alebo sušenie nie je potrebné!

Sieťovinové vrecko na znečistené detské utierky môže ísť priamo do práčky (pranie na 30 – 60 stupňov je v poriadku!) s ostatným praním – vaše detské obrúsky vyjdú skutočne čisté.
Pranie na 60 °C raz za týždeň (napríklad s uterákmi alebo posteľnou bielizňou) alebo príležitostne s antibakteriálnym premývacím roztokom ich pomôže udržať v špičkovom stave.
Nie je potrebné ich sušiť, ak sa ponáhľate, stačí ich umiestniť späť do boxu „Fresh Wipes“ s čerstvým roztokom esenciálneho oleja. Vysušenie vonku na vzduchu ich však tiež pomáha udržať hygienicky čisté.

Cestujete alebo len vyrážate von za hrou?

Jednoducho vložte niekoľko čistých vlhkých utierok do príručného vrecka k použitiu na von „Fresh Wipes“ a môžete vyraziť!
Po použití vložte znečistené detské utierky do príručného vrecka so sieťovinou na von „Mucky Wipes“. Keď sa vrátite domov, pridajte ich do prania spolu s ostatnou bielizňou alebo ich uskladnite v boxe na znečistené utierky.