Výhradný dovozca Cheeky wipes pre Slovensko
Tel.: 0902/229 542
a
  >  Cheeky Wipes   >  Potrebujete pomoc pri výbere, ktoré utierky sú pre vás najlepšie?

Potrebujete pomoc pri výbere, ktoré utierky sú pre vás najlepšie?

Neviete, ktoré utierky by boli tie najlepšie pre vás?

V tomto krátkom článku sa dozviete všetko, čo o nich potrebuje vedieť.

Tu je niekoľko vecí, ktoré je potrebné vziať do úvahy pri výbere utierok – pamätajte, že teraz máte možnosť si zakúpiť aj skúšobný sadu utierok Cheeky Wipes, takže si môžete vybrať svoju obľúbenú utierku bez väčšieho záväzku!

Čo treba zvážiť pri výbere:
• či sú vhodné len na ruky a tvár alebo aj čistenie zadočkov
• hrúbku a vaše preferencie
• mäkkosť
• ako sa vyrovnávajú s oblasťami s tvrdou vodou

Dúhové bavlnené froté

Najlepšie pre: Všestranné, vhodné na zadoček, ruky aj tvár (výborné na použitie po veľkej potrebe)
Mäkkosť: 4/5
Klady: Tieto nové utierky sú vylepšeným variantom našich štandardných bavlnených utierok, vyrobených z ťažšej bavlny s nulovým krútením, ktorá je mäkšia než štandardná bavlna. K dispozícii dúhové balenie, ktoré je potrebné prať s inými tmavými farbami do max. 40 °C.
Zápory: Vytváranie vodného kameňa môže spôsobiť, že budú na dotyk trošku drsnejšie, ale bude to menej citeľné, než u našej štandardnej bavlny. Vodný kameň možno odstrániť aj pomocou bieleho octu, aviváže, alebo sušením v sušičke.

Bavlnené froté

Najlepšie pre: Všestranné, vhodné na zadoček, ruky aj tvár (výborné na použitie po veľkej potrebe)
Mäkkosť: 3/5
Klady: Ide o “vlajkovú loď”- naše najstaršie utierky, ktoré sa už 9 rokov používajú v centrále firmy Cheeky Wipes! K dispozícii v bielej farbe, ktoré možno prať na 60 °C
Zápory: Ak žijete v oblasti s tvrdou vodou, vytváranie vodného kameňa môže spôsobiť, že budú na dotyk drsné, čo však nie je také zjavné, keďže sa používajú zavlhka. Vodný kameň možno odstrániť aj pomocou bieleho octu, aviváže, alebo sušením v sušičke.

Bavlnený flanel

Najlepšie pre: Vhodné na zadočky, ruky aj tvár, i keď tieto nie sú najvhodnejšie na použitie po veľkej potrebe
Mäkkosť: 4/5
Klady: Bavlnené flanelové utierky sú väčšie a tenšie než naše štandardné utierky a sú jemnejšie pri každom praní. Ideálne, ak potrebujete utierku, ktorá viac pripomína jednorazovú utierku a je aj lepšia pre väčšie ruky! K dispozícii v bielej bavlne s tmavočerveným / purpurovým / zeleným lemovaním, možno prať na 60 °C s inými tmavými farbami.
Zápory: Vzhľadom k tomu, že sú z flanelu, nie sú natoľko vhodné na použitie po veľkej potrebe , ale stále veľmi dobre poslúžia. Vďaka svojej jemnosti sú skvelé na ruky a tvár.

 

Bambus a jemný plyš

Najlepšie pre: Všestranné, vhodné na zadočky, ruky aj tvár
Mäkkosť: 5/5
Klady: Novinkou v Cheeky Wipes sú práve tieto utierky, ktoré sú našimi najmenšími všestrannými utierkami, s jemným plyšom na jednej strane na tvár a bambusovou viskózou na druhej strane k použitiu na zadoček. Veľmi jemnučké a nájdete ich v 4 rôznych vzoroch.
Zápory: Hoci sú na jednej strane bambusové, nie sú také výkonné ako naše bambusové froté utierky, takže nie sú natoľko vhodné na použitie po veľkej potrebe. Vhodnejšie po cikaní. Drahšie ako bavlnené froté. Perte max do 40 °C.

Bambus velúr

Najlepšie pre: Všestranné, vhodné na zadočky, ruky aj tvár
Mäkkosť: 4/5
Klady: Tieto utierky sú tiež dobrou všestrannou voľbou s mäkkým bavlneným velúrom na jednej strane a bambusovým froté na druhej strane. Naše bambusové utierky menej trpia pôsobením vodného kameňa, takže ostávajú dlhšie mäkké.
Zápory: Mierne drahšie ako froté bavlna. Farebné obrúsky by sa mali prať samostatne s tmavými farbami, do 40 °C

Mikrovlákno

Najlepšie pre: Len na ruky a tvár, neodporúčajú sa na použitie po veľkej potrebe, keďže vlastnosťou mikrovlákna je zachytávanie nečistôt medzi vláknami.
Mäkkosť: 5/5
Klady: Veľmi mäkké, pevné, u nás najobľúbenejšie na utieranie tváre po jedle. Dobré pre oblasti s tvrdou vodou, pretože netrpia tvorbou vodného kameňa. Veľmi hodnotné a sú to naše najlacnejšie utierky.
Zápory: Neodporúčajú sa na použitie po veľkej potrebe