Výhradný dovozca Cheeky wipes pre Slovensko
Tel.: 0902/229 542
a
  >  Uncategorized   >  Ktorú sadu si vybrať?

Ktorú sadu si vybrať?

Ako jednoducho zistíte, ktoré detské utierky sú najlepšie pre vás – stačí vybrať to, čo vám najviac vyhovuje

 

Moje dieťa nosí jednorazové plienky

Ak používate jednorazové plienky, naša kompletná sada detských utierok je presne tá, ktorú využijete, pretože obsahuje box a vrecko, ktoré budete potrebovať na uloženie vašich znečistených utierok. Môžete si vybrať z bavlneného froté, bambusu, bavlny, bavlneného froté a velúru pre zadočky a tvár. Potrebujete pomôcť s výberom utierok?

 

Moje dieťa nosí látkové plienky

Ak už používate látkové plienky a máte kôš na plienky (nie každý má!), potom vám postačí naša mini sada. Možno budete chcieť pridať extra príručné vrecko na použitie von na znečistené utierky, v závislosti od toho, či máte vak na vlhké plienky alebo nie. Znovu si môžete vybrať z bavlneného froté, bambusu, bavlneného froté a velúru k použitiu na zadočky a tvár. Potrebujete pomôcť s výberom utierok?

 

Moje dieťa bude používať Cheeky Wipes len na tvár a ruky

Ak budete používať Cheeky Wipes utierky na tvár a ruky, mali by ste byť v pohode s mini sadou, pretože nebudete musieť namáčať znečistené utierky v boxe na špinavé utierky, ale môžete ich hodiť priamo do práčky. Odporúčame vám však, aby ste sa orientovali na materiály ako je mikrovlákno či velúr, alebo si vybrali bambusové obrúsky, ktoré sú mimoriadne mäkké na tvár a ruky. Potrebujete pomôcť s výberom utierok?

Post a Comment